tło
WYDARZENIA

Press


12 marca na Scenie Kameralnej odbędzie się wydarzenie specjalne – GALA TENOROWA naszego czołowego artysty, który w tym roku świętuje jubileusz 15 – lecia swojej pracy artystycznej. Zapraszamy na największe przeboje naszego artysty!

Czytaj więcej >>

Prezentujemy repertuar na zbliżający się wiosenny miesiąc na naszej Scenie Kameralnej! Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Państwa zróżnicowane i oryginalne wydarzenia.

Czytaj więcej >>

Miło nam zaprosić Państwa na wyjątkowe koncerty oraz trasmisje telewizyjne naszego nowego cyklu współprodukowanego przez Łódzką Orkiestrę Filmową i Piotra Piątkowskiego – producenta VERBA VOCE. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami projektu:

Czytaj więcej >>

Jeden z najlepszych wrocławskich teatrów improwizacji po raz pierwszy na Scenie Kameralnej! Zapraszamy 2 lutego o godz. 19:30!

Czytaj więcej >>

Zapraszamy do zapoznania się z lutowym repertuarem Sceny Kameralnej, przy ul. J. Lelewela 15 we Wrocławiu. Przez cały nadchodzący miesiąc czekać będzie na Państwa wiele interesujących wydarzeń!

Czytaj więcej >>

Scena Kameralna jest pierwszym miejscem we Wrocławiu i 43 w Polsce, gdzie swoją działalność rozpoczął Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej.  Autorka tego niezwykłego wydarzenia, wspólnie z Igorem Kujawskim recytowali w niedzielę, 24 stycznia wiersze ks. Jana Twardowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z tego wydarzenia.

Czytaj więcej >>

Miło nam poinformować, że 14 stycznia w Archikatedrze Łódzkiej odbędzie się Uroczysty Koncert Noworoczny, któremu partneruje MMImpresario. Solistą wieczoru będzie nasz solista – Tomasz Maleszewski, a galę poprowadzi wspólnie z Angeliką Piątkowską – Maciej Michałkowski.

Czytaj więcej >>

Zapraszamy na szampańskie i pełne muzycznych fajerwerków powitanie Nowego Roku na Scenie Kameralnej!

Czytaj więcej >>

Od samego początku działalności Sceny Kameralnej odbywają się Czwartki z Operetką – cykl, który bije rekordy popularności. Jesteśmy aktualnie jedyną instytucją we Wrocławiu, prezentującą najsłynniejsze dzieła operetkowe ze światowego repertuaru, a także organizujemy koncerty z udziałem największych gwiazd polskiej sceny operetkowej.

Czytaj więcej >>

Nadzwyczajna Gala Operetki, Musicalu i Rewii, „Śpiewnik Domowy” Stanisława Moniuszki, Gala Gospel z udziałem znakomitej śpiewaczki i Wrocławskiego Chóru Gospel, a także wspólne kolędowanie i trzy rewie sylwestrowe – to najważniejsze wydarzenia nadchodzącego miesiąca. Zapraszamy na Scenę Kameralną przy ul. Lelewela 15!

Czytaj więcej >>

Strona 1 z 3123